Ga direct naar productinformatie
1 van 12

Set naadloze slipjes van ijszijde

Normale prijs 29,90 €
Normale prijs 39,90 € Aanbiedingsprijs 29,90 €
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw. Verzendkosten worden berekend bij de checkout.
  • GRATIS BEZORGING
  • KWALITEIT GEGARANDEERD
  • VEILIGE BETALING

Sterke punten

  • Ultra comfortabel, ademend en sexy.
  • 100% onzichtbaar en naadloos
  • Antibacterieel voor betere intieme hygiëne

Comfort, elegantie en discretie!

Ontdek onze naadloze slipjes van ijszijde, die een combinatie bieden van... Verleiding en troost. Elegante stijlen en materialen Zacht voor gegarandeerd dagelijks welzijn .

✨ 100% comfortabel

Met onze ijszijden slipje u zult absoluut comfort vinden en de het gevoel alsof je niets draagt De hele dag door! Gemaakt van ijszijde , bieden onze slipjes een tweede-huidgevoel en een aangenaam fris gevoel gedurende de hele dag . IJszijde staat immers bekend om zijn uitzonderlijke zachtheid, ademend vermogen en luxueuze gevoel. Ze passen zich perfect aan uw lichaam aan en combineren comfort, zachtheid en elasticiteit. In het dagelijks leven zul je je overdag nooit onderdrukt voelen.

✨ Verbeterde intieme hygiëne

Onze slipjes van ijszijde hebben een Binnenkant van 100% katoen Waarom katoen? Omdat het een materiaal is dat eigenschappen bezit van... Absolute zachtheid, absorptie en hoge weerstand . Maar belangrijker nog: katoenvezels beschermen je intieme flora en voorkomen allergieën en irritaties die door andere ondergoedmaterialen kunnen worden veroorzaakt. Tot slot wordt dankzij onze slips het risico op infecties aanzienlijk verminderd .

✨ 100% Onzichtbaar

Hun naadloze ontwerp en ultradunne stof Onze slipjes blijven gegarandeerd discreet onder je kleding , waardoor je ze bij elke outfit kunt dragen, of die nu aansluitend of loszittend is. Je kunt onze slipjes onder jurken, rokken en strakke broeken dragen zonder dat ze opvallen. geen sporen . Ze zijn volledig onzichtbaar !

✨ 100% vrouwelijk

Dit elegante en vrouwelijke lingeriestuk, onze slip, heeft een eenvoudig en strak ontwerp en is voorzien van een Een prachtige kanten afwerking aan de achterkant van het slipje voegt een vleugje sensualiteit en sexappeal toe , zonder in te leveren op comfort . Het slipje sluit perfect aan op je rondingen en creëert een prachtig silhouet .

Maattabel

Afmetingen in cm

Maat Tailleomtrek Heupen Gewicht
S 56-66 33 45-55
M 60-70 35 55-65
L 64-74 37 65-75
XL 68-78 39 76-85
2XL 72-82 41 86-95

Functies

  • Materialen: IJszijde, spandex, nylon
  • Beschermend materiaal: Katoen
  • Kleur : Zwart, donkerblauw, nude, bordeauxrood , roze, grijs
  • Maat : Maten S tot en met 4XL
  • Onderhoudsinstructies: Handwas of machinewas op het meest delicate programma.

Alle details bekijken
  • Gratis bezorging

    Profiteer van onze voordelige bezorgservice, beschikbaar in binnen- en buitenland, momenteel aangeboden met 100% korting.

  • Kwaliteit gegarandeerd

    Onze stoffen zijn OEKO-TEX® gecertificeerd.

  • 100% veilige betaling

    Winkel met volledige veiligheid