Set naadloze slipjes van ijszijde
Kan beschikbaarheid voor afhalen niet laden
- GRATIS BEZORGING
- KWALITEIT GEGARANDEERD
- VEILIGE BETALING

Sterke punten
- Ultra comfortabel, ademend en sexy.
- Beschermt de vaginale flora
- Betere intieme hygiëne
- Twee volledig onzichtbare modellen
- Verkrijgbaar in verschillende kleuren.
Comfort, elegantie en discretie!
Ontdek onze twee naadloze slipjes van ijszijde die verleiding en comfort combineren. Elegante ontwerpen en zachte materialen zorgen voor dagelijks welzijn .

✨ 100% comfortabel
Met onze ijszijden slipje u zult absoluut comfort vinden en de het gevoel alsof je niets draagt De hele dag door! Gemaakt van ijszijde , bieden onze slipjes een tweede-huidgevoel en een aangenaam fris gevoel gedurende de hele dag . IJszijde staat immers bekend om zijn uitzonderlijke zachtheid, ademend vermogen en luxueuze gevoel. Ze passen zich perfect aan uw lichaam aan en combineren comfort, zachtheid en elasticiteit. In het dagelijks leven zul je je overdag nooit onderdrukt voelen.

✨ Verbeterde intieme hygiëne
Onze slipjes van ijszijde hebben een Binnenkant van 100% katoen Waarom katoen? Omdat het een materiaal is dat eigenschappen bezit van... Absolute zachtheid, absorptie en hoge weerstand . Maar belangrijker nog: katoenvezels beschermen je intieme flora en voorkomen allergieën en irritaties die door andere ondergoedmaterialen kunnen worden veroorzaakt. Tot slot wordt dankzij onze slips het risico op infecties aanzienlijk verminderd .

✨ 100% Onzichtbaar
Hun naadloze ontwerp en ultradunne stof Onze slipjes blijven gegarandeerd discreet onder je kleding , waardoor je ze bij elke outfit kunt dragen, of die nu aansluitend of loszittend is. Je kunt onze slipjes onder jurken, rokken en strakke broeken dragen zonder dat ze opvallen. geen sporen . Ze zijn volledig onzichtbaar !

✨ 100% vrouwelijk
Dit elegante en vrouwelijke lingeriestuk, onze slip, heeft een eenvoudig en strak ontwerp en is voorzien van een Een prachtige kanten afwerking aan de achterkant van het slipje voegt een vleugje sensualiteit en sexappeal toe , zonder in te leveren op comfort . Het slipje sluit perfect aan op je rondingen en creëert een prachtig silhouet .

Maattabel
Afmetingen in cm
| Maat | Tailleomtrek | Heupen | Gewicht |
| S | 56-66 | 33 | 45-55 |
| M | 60-70 | 35 | 55-65 |
| L | 64-74 | 37 | 65-75 |
| XL | 68-78 | 39 | 76-85 |
| 2XL | 72-82 | 41 | 86-95 |
Functies
- Materialen: IJszijde, spandex, nylon
- Beschermend materiaal: Katoen
- Kleur : Zwart, donkerblauw, nude, bordeauxrood , roze, grijs
- Maat : Maten S tot en met 4XL
- Onderhoudsinstructies: Handwas of machinewas op het meest delicate programma.
DEEL

In onze workshops
Elk van onze slipjes is vervaardigd met naden die getuigen van onze aandacht voor detail.
Gratis bezorging
Profiteer van onze voordelige bezorgservice, beschikbaar in binnen- en buitenland, momenteel aangeboden met 100% korting.
Kwaliteit gegarandeerd
Onze stoffen zijn OEKO-TEX® gecertificeerd.
100% veilige betaling
Winkel met volledige veiligheid